Наші досягнення

 

2021-2022 н.р.

Переможцями ІІ етапу  Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін та предметних конкурсів  стали такі здобувачі  освіти:

з/п

Прізвище, ім’я

учня

 

Навчальний

предмет

клас

 

 

Місце, зайняте

в ІІ етапі

Прізвище, ім’я, по

батькові учителя,

який підготував     здобувача освіти

1

Никитюк Тетяна

російська  мова та література

9

І

Корчак Н.І.

2

Корінна Анна-Марія

російська  мова та література

9

ІІ

Корчак Н.І.

3

Губиліт Анастасія

українська мова та література

7

І

Лавренчук А.О.

4

Никитюк Тетяна

українська мова та література

9

І

Вдовиченко О.С.

5

Корінна Анна-Марія

українська мова та література

9

ІІ

Вдовиченко О.С.

6

Корінна Анна-Марія

математика

9

ІІІ

Матвієнко Т.В.

7

Корінна Софія

математика

7

І

Матвієнко Т.В.

8

Войт  Софія

математика

7

ІІІ

Матвієнко Т.В.

9

Голюк Юлія

трудове навчання

9

ІІ

Поступайло  В.П.

10

Войт  Софія

фізика

7

ІІ

Ліщишин В.В.

11

Войт  Софія

хімія

7

І

Мартинюк В.В.

12

Губиліт Анастасія

хімія

7

ІІІ

Мартинюк В.В.

13

Корінна Анна-Марія

Міжнародний

мовно-літературний

            конкурс

учнівської та 
            студентської молоді

 ім.Т.Шевченка

9

ІІ

Вдовиченко О.С.

14

Прокопчук Софія

Міжнародний конкурс з української

мови імені Петра Яцика

4

ІІІ

Побережняк Ж.А.

15

Томашенко Яна

Міжнародний конкурс

з української мови імені Петра Яцика

5

ІІ

 

Вдовиченко О.С.

16

Мельник Ірина

Міжнародний конкурс

з української мови імені Петра  Яцика

5

І

Вдовиченко О.С.

                              

Всього   16   призових місць.

Педколективом проводиться достатня робота щодо розвитку інтересів учнів до поглиблення знань з базових дисциплін:  досконалішому вивченню навчальних предметів сприяють різноманітні заходи, проведені вчителями школи в рамках предметних тижнів; відповідно до всіх вимог було проведено І етап Всеукраїнських учнівських  предметних олімпіад; вчителями на високому рівні було організовано  підготовку учнів до участі в ІІ етапі тощо.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської   олімпіади з російської мови та літератури учні 9 класу Никитюк Тетяна і Корінна Анна-Марія   взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з російської мови та літератури та здобули обоє другі місця.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської   олімпіади з української мови та літератури учениця 9 класу Никитюк Тетяна взяла участь у ІІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури та посіла перше місце.

Здобувачі освіти   філії  брали активну участь у різноманітних міських  конкурсах.

 Результати представлено у зведеній таблиці:

 

Конкурс

 

 

Прізвище,  ім´я здобувача освіти

 

Клас

 

Місце

 

Учитель

 

Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція»

Ружицька Яна

6

ІІ

Поступайло В.П.

Добролюбов Богдан

7

ІІІ

Поступайло В.П.

Конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія»

Тивунько Марія

5

ІІ

Нижник О.О.

Яковенчук Дарина

7

ІІ

Лавренчук А.О.

Никитюк Тетяна

9

І

Нижник О.О.

Никитюк Софія

5

І

Вдовиченко О.С.

Результативність   виступу  команди філії  в предметних конкурсах у 2021-2022 н.р. свідчить про те, що робота з обдарованими дітьми школи організована на високому рівні. Цьому, зокрема, сприяє гурткова робота, позакласні індивідуальні та групові заняття, інтелектуальні ігри та конкурси в позаурочний час.

 У 2021-2022 н.р.  здобувачі освіти філії    під   керівництвом   учителя    фізкультури Кліща О.А. були    активними учасниками спортивних змагань в межах ТГ, області. У міських змаганнях із шахів команда філії посіла четверте місце. В обласних змаганнях з легкої атлетики учениця 6 класу Ружицька Яна була другою  з бігу на 300м, учениця 8 класу Курко Вероніка стала абсолютною чемпіонкою області зі штовхання ядра. Учитель фізкультури Кліщ Олександр Анатолійович став призером Чемпіонату України з бігу в закритому приміщенні серед ветеранів спорту (І та  ІІ місця), Чемпіонату України з бігу серед ветеранів спорту (І місце).

 

 

 2020-2021 н.р. 

 За результатами участі в міському конкурсі «Ерудит» переможцями стали такі учні філії:

№ з/п

Прізвище, імя учня

Навчальний предмет

Клас

Зайняте місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня

1

Никитюк Тетяна

фізика

8

ІІ

Ліщишин В.В.

2

Біляк Вікторія

фізика

9

І

Ліщишин В.В.

3

Дуля Ольга

біологія

8

ІІ

Поступайло В.П.

4

Никитюк Тетяна

біологія

8

ІІІ

Поступайло В.П.

5

Біляк Вікторія

укр.мова

9

І

Вдовиченко О.С.

6

Біляк Вікторія

історія

9

ІІ

Поліщук В.П.

7

Корінна Анна-Марія

укр.мова

8

ІІ

Мельник М.О.

8

Никитюк Тетяна

укр.мова

8

ІІІ

Мельник М.О.

9

Дуля Ольга

укр.мова

8

ІІІ

Мельник М.О.

10

Никитюк Тетяна

історія

8

І

Поліщук В.П.

11

Никитюк Тетяна

математика

8

ІІІ

Матвієнко Т.В.

12

Біляк Вікторія

географія

9

ІІІ

Кудирко І.В.

13

Корінна Анна-Марія

географія

8

ІІ

Кудирко І.В.

14

Корінна Анна-Марія

англійська

8

ІІІ

Олімова М.О.

           За результатами міського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка учениця           8 класу Никитюк Тетяна посіла І місце, а учениця 6 класу Корінна Софія – ІІ місце.

Всього в сумі 16 призових місць у конкурсах міського рівня (для порівняння – в минулому навчальному році було 10 призових місць у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад).