Новини

  Тиждень іноземних мов


         З 07.11 по 14.11.2016 року у школі відповідно до річного плану роботи проведено Тиждень іноземних мов.

       Розпочався він у понеділок, 7 листопада, лінійкою-відкриттям «Запрошуємо до Країни Лінгвістики», під час якої «Королева» Лінгвістики, учениця 11 класу Каспрук Аліна, переможець ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури ознайомила школярів із його планом, провела інтерактивну гру і закликала всіх присутніх любити рідну мову і поважати та шанувати мови інших народів; учениці   10 класу Ковальова Анна  і Вдовиченко Оксана розповіли про значимість англійської мови у світі.

      Цього ж дня між учнями 5-7 класів відбулися «інтелектуальні» перегони з англійської мови «Юні країнознавці». Перемогли учні 7 класу. Під час вікторини з російської мови «Ми – поліглоти» для учнів 10-11 класів перемогу виборов 10 клас, а в індивідуальному змаганні переможцями стали учень 10 класу Корчак Олександр та учениця 11 класу Каспрук Аліна.

    Оглядове «колесо» – «Парадокси російської мови» організовано  для учнів 5-8 класів учителем Корчак Н.І.

     У вівторок  вікторина з російської мови «Пізнайко» для учнів 5-6 класів довела, що у кожному класі є інтелектуальна еліта. Перемогу вибороли учні 6 класу. Найактивнішою виявилась учениця 5 класу Дачевська Софія.

    Брейн-ринг «Молодіжні субкультури» проведено учителем Лавренчуком Ю.М. з дев’ятикласниками. Об’єднаним у три команди учням було запропоновано ряд запитань і цікавих завдань, надано можливість перевірити ступінь власної інформованості, виявити уміння самостійно користуватися новітніми гаджетами з метою пошуку необхідної інформації. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. Але, як і в кожному конкурсі, були переможці і переможені. Найкращою стала команда у складі учнів: Ровінської Мирослави, Бездітної Вікторії, Мединського Дмитра, Ткачук Ірини, Добролюбової Маргарити.

      У середу  на високому науково-методичному рівні відкритий урок російської мови у 7 класі «Як математика з мовою потоваришували» провела учитель Корчак Н.І.

      Учні  8-10 класів дізналися про історію виникнення Англіїї як держави під час віртуальної екскурсії «Англія – створення імперії», яку організувала учитель

  Олімова М.О.

    Подорожували учні 5-7 класів у супроводі учителя Корчак Н.І. до країни Ребусляндії

   Виставка-конкурс «Найкращий зошит» учнів 3-11 класів з англійської мови розмістилася цього ж дня у фойє школи. Перемогу вибороли учениця 6 класу Марущак Софія, учениці 7 класу Шевчук Уляна, Борух Марія, Брицька Каріна, учні 10 класу Усенко Ростислав та Ковальова Анна.

    У четвер під час вікторини «У світі професій»  одинадцятикласники  поглибили знання з тем: «Вибір професії», «Прийми правильне рішення». Учні активно працювали як в групах, так і індивідуально. Активність кожного була відзначена заохочувальним балом. Перемогу здобули Каспрук Аліна та Томчук Віталіна, які вибороли І та ІІ місце.

    Нікого не залишила байдужим і гра «Колесо історії» (російська мова, 7-8 кл.).

    У театральному конкурсі-пантомімі «В гостях у російських фразеологізмів», організованому для учнів 6-11класів Корчак Н.І., перемогу здобули учень 7 класу Барчук Олександр та учениця 10 класу Вусик Оксана.

     Учні 5-6 класів у  п’ятницю змагалися в конкурсі знавців англійської мови «Юні лінгвісти». Перемогу у «двобої» вибороли шестикласники.

    У конкурсі « Найрозумніший», проведеному з десятикласниками  у формі гри «Хто хоче стати мільйонером», за правильні відповіді учні «отримували» євро. Найбільшу «суму» (1400 євро) вдалося «заробити» Корчаку Олександру.

    Переможці І етапу взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури.

      Підсумки тижня, нагородження переможців відбулися на лінійці у понеділок.    Найвагомішим і найвизначнішим результатом Тижня стала перемога учнів в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури. Учениці 9 класу Тимофієва Марія, 11 класу Каспрук Аліна вибороли І місце, учениця 10 класу Ковальова Анна – ІІІ місце.

    Присутні гучно аплодували переможцям та побажали успіхів у подальших випробуваннях, у ІІІ етапі, який відбудеться незабаром у м. Вінниці.

     17.11.2016 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:м. Гнівань, вул.Витавська, 7

Тел.(04355)3-45-16:

Email:gn3@ukr.net