Новини

  Тиждень правознавства

  Одним з дієвих способів звернути увагу учнів на взаємопов’язаність і необхідність знань, які вони отримують у школі, дати їм змогу поглянути на навчальні предмети не як на сукупність правил, а  як на щось живе, що постійно розвивається є проведення предметного тижня. Саме тому в нашій школі з 05 - 09.12.2016  проводився Тиждень правових знань.   05.12 була проведена урочиста лінійка «Мораль і право, право і закон - рушійні сили для життя людини» (учні 10 класу та вихованці ГПД 5-8 класи). Учитель правознавства Рога О.Д. ознайомила з планом тижня, розповіла про основні правові зобов’язання  учнів та нагадала про їх обов’язки. На протязі дня  учні 10-11 класів розгадували кросворди і ребуси на правову тематику, найкращим знавцем став учень 10 класу Оніщук Микола.

  06.12 у 9 класі вчитель історії та правознавства проводила  Всеукраїнський урок «Права людини». На уроці було дуже багато цікавої інформації, щодо  історії створення Загальної Декларації прав людини. Учні під час уроку аналізували, співставляли, робили висновки, адаптували матеріал до сьогодення, наводили приклади з сучасної історії України.

  Учасники гуртка «Історики-краєзнавці» випустили цікаву стіннівку «Мої права»

  07.12 цікавою та змістовною була книжкова виставка на тему: «Конституційні права людини». Учні нашої школи зацікавилися підбіркою літератури, дізналися багато нової інформації про права людини.

  У 9, 10 класах була проведена спільна виховна година «В країну Прав», де учні переглянули фільм «Ген жорстокості», який розповідає про випадки жорстокості серед підлітків, взяті з реального життя, закріпили і поглибили правові знання та навички, формували почуття поваги до людей, які охороняють правопорядок та спокій у суспільстві.  

  Проведено конкурс малюнків «Що ми знаємо про свої права», де  переможцями стали учні 6класу. (І місце - Миронюк К., ІІ місце -  Бушинський Іван, ІІІ місце - Бойко Андрій).

  08.12 між учнями 9 і 10 класів  було проведено конкурс «Юні правознавці». Переможцями стала команда учнів 10 класу «Феміда». Захід було спрямовано на розширення знань учнів про декларовані в Конституції України права, свободи та обов’язки людини та громадянина, про органи державної влади України, зокрема законодавчі, їх функції та повноваження, а також виховання в учнів почуття патріотизму поваги до рідних, однокласників, учителів. Учасники змагання  застосовувати отримані під час уроків уміння і навички, створювали ситуації успіху, працювати як самостійно, так і в команді.

  Організована і проведена «Правова кіномережа» під час якої учні переглядали відео «Реалізація і захист прав людини» і стали активними учасниками його обговорення.

  09.12 гра-мандрівка «Права дітей у казках» серед учнів 6 класу (переможець Миронюк Костя).

   Учні  11 класу випускали правові інформаційні бюлетні на тему «Я поважаю права інших, це є мій основний обовязок». Девятикласники розповідали про обов’язки громадян і аналізували правові ситуації.

  Переможці конкурсів та змагань були нагороджені грамотами на лінійці.

  Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства. Рівень ефективності проведених заходів був достатньо високим, що дало змогу розвивати  творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їх права.

  Робота по формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті. 

  Рога Олена Дмитрівна

     16.12.2016 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:м. Гнівань, вул.Витавська, 7

Тел.(04355)3-45-16:

Email:gn3@ukr.net