Новини

  Тиждень природничих наук

   З 15 по 19 квітня 2019 року було проведено Тиждень природничих наук. У ньому  взяли участь учні      5-11 класів.   

  З учнями 5 класу учитель географії Кудирко І.В. провела мандрівку країною Кросвордів.

  Серед учнів 10 класу було проведено інтелектуально-розважальну гру «Подорож країнами світу».

  Учні 6 класу взяли участь у конкурсі знавців загальної географії. Шестикласники були дуже активними, вправно відповідали на питання логічного характеру, демонстрували свою ерудицію.

  Учитель біології Мартинюк В.В. для учнів 7-8 класів провела показ відеофільму  Топ-10  «Найрозумніші тварини  планети». З учнями 7 класу було проведено конкурс «Цікава біологія». Між учнями 7-8 класів проведено інтелектуальну гру «У світі рослин». Також команди учнів 7 класу змагались у грі  «Чи  знаєш ти Африку?». Перемогу здобула команда «Сахара».

   Учні 8 класу стали активними учасниками інтелектуальної гри «Я знаю Україну».  Між учнями 11, 9 та 10 класів Валентиною Василівною було проведено біологічну гру «Пошук скарбів». Учні відгадували зашифровані біологічні терміни, розв’язували кросворди , а також змагалися у вправності роботи з мікроскопом та виготовленні мікропрепаратів шкірочки цибулі. З учнями 9 класу була проведена біологічна вікторина, а також географічна гра «Шлях до успіху». Учні 10 класу стали активними учасниками інтелектуальної гри «Подорож країнами світу». З учнями 10-11 класів було проведено прес-коференцію «Шукаємо вихід із сміттєвих лабіринтів».

  Гарним завершенням Тижня стала лінійку до Всесвітнього Дня Землі, яку з учнями 7 класу підготувала Кудирко І.В. Семикласники привернули увагу учнів до таких актуальних питань сьогодення: екологічний стан водойм України, забруднення повітря, вирубування лісів тощо. Учні закликали присутніх берегти природу.

  Усіх активних учнів, що брали участь у заходах Тижня, переможців конкурсів, змагань, ігор було нагороджено подяками та грамотами.

     02.05.2019 | Aдмін

  Вернутись назад