Новини

  Тиждень безпеки життєдіяльності та охорони праці

  Відповідно  до  річного   плану   роботи   школи    на  2018-2019 н.р., з метою пропаганди знань безпеки життєдіяльності з  22 по  26  квітня 2019 року  в школі   було проведено Тиждень  безпеки життєдіяльності  та  охорони праці.

   

      

  Участь у проведенні Тижня брали учні 1-11 класів та увесь трудовий колектив школи. Тиждень розпочався з лінійки-відкриття.

           Заступник директора школи з виховної роботи Олімова М.О. провела відкриті заняття з нагоди Всесвітнього дня охорони праці з працівниками школи. Медичний працівник Мельник А.Ю. та учитель основ здоров’я Поступайло В.П. підготували  наочну агітацію з безпеки життєдіяльності для розміщення у куточках безпеки.

           Учитель  основ  здоров’я Поступайло В.П. провела  практичні заняття щодо навчання правил користування засобами індивідуального захисту та надання першої долікарської допомоги постраждалим.

           Класні керівники 1-11 класів провели виховні години, години спілкування, бесіди із залученням медичного працівника Мельник А.Ю.

  Голова профкому Матвієнко Т.В. провела збори трудового колективу,  присвячені Всесвітньому дню охорони праці, з розглядом завдань і перспектив покращення умов праці, запобігання виробничому травматизму та професійним захворюванням у процесі виробничої діяльності.

  25 квітня учні школи брали участь у міському фестивалі «Молодь обирає здоров’я». Педагог-організатор Тітова І.Ю. та її вихованці підготували змістовну музично-літературну композицію, у якій висвітлили основні засади здоров’язберігаючих технологій по-українські. Команда посіла  друге місце.

  Наприкінці Тижня усі учні та працівники школи взяли участь в екологічній акції «Чисте довкілля».  Було прибрано територію школи, прилеглі вулиці, місця захоронення захисників України.

  З 22 по 25 квітня в 1-11 класах були проведені години та бесіди, присвячені Чорнобильській  трагедії. 26 квітня 2019 року  учні школи взяли участь у міському мітингу Пам’яті. 

  26 квітня у школі було проведено День ЦЗ. В рамках цього Дня було проведено змагання, майстер-класи щодо збереження життя учнів та учителів у випадку НС. Практичні навички було відпрацьовано під час тренувальної евакуації.

           На лінійці-закритті  Тижня   безпеки  життєдіяльності та  охорони праці   було підведено підсумки та відзначено найактивніших учасників.

   

   

   

   

   

   

     03.05.2019 | Aдмін

  Вернутись назад