Новини

  Олімпійський тиждень


   

  З 9 по 16 вересня у нашій школі був проведений Олімпійський тиждень
   

   

  Напевно, не знайдеться людини, яка б не мріяла жити в гармонії з собою, з природою, з навколишнім світом. А хіба можна уявити нездорову людину гармонійною?  Саме гармонійне поєднання здорового духу із здоровим тілом стало девізом Олімпійського тижня, проведеного з 09.09 по 16.09 у нашій школі.

  Розпочався тиждень традиційною лінійкою-відкриттям, під час якої присутні ознайомились із планом роботи. Активно долучилися до проведення Олімпійського тижня і класні керівники: провели урок «Олімпійське сузіря України»

  У рамках тижня відбулися змагання з футболу між юнаками 10-11 класів, легкоатлетичний крос, шаховий та шашковий турніри за віковими групами.

  Улюблена учнями гра «Старти надій» не лише активізувала можливості школярів, а й допомогла їм повірити в себе, відкрити «себе» у самих собі.

  Юнаки 8-11 класів стали учасниками змагань із пневматичного пістолета.

  Завершився тиждень урочистою лінійкою, під час якої найактивніших його учасників і переможців було нагороджено цінними призами, дипломами.

  Заходи, проведені з таким запалом, ентузіазмом, допомагають не лише сформувати здоровий спосіб життя у школярів, а й популяризують спорт як невід’ємну складову гармонійного світовідчуття.

   

     19.09.2013 | Aдмін

  Вернутись назад