Новини

  Свято для вчителів


   

  Щороку  школярі роблять чудовий подарунок до Дня  учителя - день самоврядування
   

   


        Наша школа  здавна славиться гарними традиціями, а учні вирізняються   вихованістю та повагою до своїх учителів.

     Щороку  школярі роблять чудовий подарунок до Дня  учителя - день самоврядування.  «Нові» учителі із числа найкращих учнів старших класів проводять уроки згідно календарних планів, попередньо проконсультувавшись із учителями – предметниками. Учителі займаються методичною роботою та слідкують  за навчальним процесом.

         Так сталося і цьогоріч. Але учителі  були приємно здивовані: сюрпризи на цьому не закінчилися.   Після уроків розпочався святковий концерт , під час якого звучали чудові пісні від творчих учнів  школи. А ще наставники молоді були  учасниками конкурсу « Кращий класний керівник », де кожен класний керівник повинен був якнайбільше розповісти про будь- якого учня , фото якого демонструвалось, «поділитися» досвідом найкращого приховування шпаргалок, умінням читати вірші в жартівливих формах та впізнати учня свого класу із зав‘язаними очима.    

          Переможцем конкурсу стала Тамара Василівна Матвієнко - класний   керівник 5 класу. Решту класних керівників нагородили солодкими медалями. Для всіх працівників школи учні приготували смачні торти.

           Ми дякуємо своїм вихованцям за те, що добре продумали і спланували весь робочий день, що підняли нам настрій, за їхні гарні музичні вітання, і ,звичайно за  повагу до нас, вчителів.

     18.10.2013 | Aдмін

  Вернутись назад