Новини

  Ми відповідаємо за тих, кого приручили


   

  Проблему стосунків між людьми і тваринами, взаємостосунків  між самими людьми розглянуто нещодавно під час відкритої виховної години, приуроченої Міжнародному дню захисту тварин
   

                                                   

  Проблему стосунків між людьми і тваринами, взаємостосунків  між самими людьми розглянуто нещодавно під час відкритої виховної години, приуроченої Міжнародному дню захисту тварин, проведеної класним керівником 8 класу Корчак Н.І. разом із восьмикласниками. Захід проведено у формі усного журналу із застосуванням презентацій та відеороликів.

  Питання, що розглядалися, - актуальні і болючі: збереження біологічного фонду планети, вірність і зрада, любов до тварин, зокрема, до приручених і бездомних, до «братів наших менших».

  Присутні школярі і навіть учителі дізналися багато цікавого про історію свята, про кількість тварин на планеті Земля, особливо про кількість різновидів і видів рідкісних і тих, що щезають.

  Уразили всіх розповіді про одиноких бездомних  тварин, історії про жорстоке поводження з тваринами.

  «Знати, любити й охороняти природу-обовязок кожної людини», - такий висновок зробили всі присутні після почутого і переглянутого. Захід завершився на оптимістичній ноті : учні хором проскандували:

  Допоки житимем, рятуймо все

  Від знищення, розрухи, смерті, бруду.

  Хай наша справа радість принесе

  І впевненість, що ми на світі- люди!

     18.10.2013 | Aдмін

  Вернутись назад