Новини

  Тиждень початкової школи


   

  З    14 жовтня по  18 жовтня в нашій школі  проводився ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.
   

  З    14 жовтня по  18 жовтня в нашій школі  головними  були  учні 1-4 класів, так як протягом цього періоду проводився ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.

  В понеділок  на святковій лінійці було урочисто  відкрито ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ,де у чні  ознайомилися з планом проведення тижня.

  За планом роботи тижня щодня проводилися конкурси, виставки, змагання.

  Так  у вівторок проходив День Української Мови, протягом якого учні розгадували українські загадки, ребуси, змагалися в конкурсі скоромовок, а також визначали  найкращий зошит з української мови серед   дітей  кожного класу.

  У середу проводився День Математики.  В цей день учні виготовляли аплікації з геометричних фігур(2 клас), рахували (1 клас), розв'зували логічні завдання (3 клас), були учасниками олімпіади з математики (4 клас).

  Протягом четверга проходив День Казки, де ми познайомилися з аплікаціями «Мій  казковий герой», змагалися в інсценізації казок та відповідали на запитання вікторини « З якої казки?»

  В останній день тижня - п'ятницю діти змагалися в спортивній грі « Веселі старти», грі « Я це знаю» (з основ здоров'я). Також в п'ятницю були визначені переможці, які нагороджені грамотами, подяками, призами.  06.11.2013 | Aдмін

  Вернутись назад