Новини

  Свято Першого вересня


     Кожного року 1 вересня, за старою шкільною традицією, ми святкували День знань. Після довготривалих канікул всі ділились враженнями й обговорювали найактуальніші теми. А зараз найактуальнішою темою є тема війни і миру, героїзму, самопожертви.

  На свято було запрошено багато гостей, одним із них був Бондарчук Андрій Олександрович – боєць АТО. Під час святкової лінійки він привітав присутніх зі святом від себе особисто і від всіх солдатів АТО, побажав мирного неба та благополуччя.

  А під час першого уроку учні 9 – 11-х класів мали змогу поспілкуватись з Андрієм та більше дізнатись про ситуацію та життя солдатів в зоні АТО. Усі учні захоплено слухали розповідь солдата, а його патріотизм та бойових дух передався дітям. Всів по-іншому зрозуміли значення слова «Батьківщина», пізнали ціну миру.

  Також на уроці мужності були присутні й інші гості: меценат, волонтер Заворітній О.С. та методист відділу освіти Сорока І.Г. Кожен з них закликав любити свою рідну неньку-Україну, виховувати у собі патріота, бути незламним перед ворогами.

  Цей урок запам’ятався учням назавжди, адже кожне сказане слово проникло глибоко в серце і несло в собі іскру патріотизму.

   

     05.09.2014 | Aдмін

  Вернутись назад