Новини

  Старшокласники у військовому шпиталі


     Наприкінці березня    старшокласники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м.Гнівань відвідали Військово - медичний клінічний центр центрального регіону Міноборони України, де проходять реабілітацію  поранені учасники АТО зі всієї України. У рамках акції «Протягни руку солдату» школярі зібрали кошти, намалювали плакат та приготували солодощі для вояків-героїв. Усе це вони і передали під час особистої зустрічі з ними.

  Учні відвідали відділення реабілітації, де познайомились з нашим земляком, добровольцем батальйону «Донбас» Сергієм Пасічником, молодим красенем з Дніпропетровська Романом (бійцем територіального батальйону) та львів’янином Миколою (кадровим військовим), які лікуються після важких поранень. Наші герої, якими вони себе не вважають, на життя не скаржились, говорили про те, що усього їм вистачає, нічого не просили. Вони просто  прагнуть  швидше повернутись додому, до своїх матерів, дружин та дітей.

  Учні придбали воякам необхідні ліки для одужання, пригостили їх солодощами, подарували на згадку плакат. Після довгої душевної розмови діти щасливі поїхали додому з думкою ще не раз повернутись сюди, щоб знову і знову висло вловити  свою вдячність та  захоплення людським  героїзмом та незламністю.

  Дирекція загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 м.Гнівань висловлює подяку усім родинам учнів, членам педагогічного колективу за активну участь у зборі коштів для поранених учасників АТО.

           Заступник директора з навчально-виховної роботи М.О.Олімова

     01.04.2015 | Aдмін

  Вернутись назад