Новини

    Фестиваль іноземних мов


     



         В.О.Сухомлинський вбачав завдання школи в тому, аби кожен крок до знань був гордим злетом птаха, а не стомленою ходою знесиленого мандрівника, який ледь тягне за спиною важку ношу”. 

        Позакласна робота саме і відкриває перед учнями можливості такого злету: вони набагато краще починають вчитися, охоче звертаються до додаткової літератури з предмета, у них з’являється бажання до самостійної роботи з книгою, а плідність уроків, у свою чергу, суттєво визначається підвищеним інтересом.

        Учителі добре знають, що запорука успішного навчання школярів – глибока зацікавленість учнів у вивченні того чи іншого предмета. Тому кожен учитель-предметник і намагається всіма доступними засобами зацікавити учнів предметом, який він викладає: використовує у практичній діяльності  різноманітні інноваційні форми, методи і прийоми, комп’ютерні технології… 

        Одним із найбільш дієвих засобів у досягненні цієї мети є добре продумана і організована позакласна робота, що сприяє виявленню і розвитку креативних здібностей учнів, вимагає від учителів великого творчого потенціалу.

         Значення предметного тижня у науково-методичній роботі будь-якої школи важко переоцінити. 

        Предметні тижні для педагогів – можливість підвищувати рівень кваліфікації, професійної компетентності, для учнів – шанс для демонстрації знань, умінь, навичок. Крім того, це ще й можливість для  розвитку організаційних здібностей школярів, поглиблення та розширення їх знань з предметів.

        Тиждень – своєрідний творчий звіт, що сприяє формуванню творчих відносин між учнями, вчителями та батьками, які взаємодіють у процесі його підготовки і проведення.
         Традиційними методичними заходами в нашій школі стали предметні тижні. Останнім часом вони перетворилися у  справжні свята, стали  результатом спільної творчої праці вчителів і школярів, сплеском фантазії та емоцій, можливістю відкрити нові грані улюблених предметів.
        З 9 по 16 листопада поточного року у школі відповідно до річного плану роботи проведено Фестиваль іноземних мов.

        Яскраве оголошення про початок проведення Фестивалю й план проведення заходів, які відбуватимуться протягом тижня, заздалегідь вивішено на дошці оголошень.

         Із детальним планом проведення Фестивалю школярів і педколектив школи під час загальношкільної лінійки «Запрошуємо до Країни Лінгвістики» ознайомили Король і Королева, із роллю яких блискуче справились відмінники навчання: учень 9 класу Корчак Олександр і учениця 5 класу Барбелко Валерія. Вони у віршованій формі розповіли про найцікавіші заходи: конкурси, вікторини і змагання, які відбуватимуться протягом тижня, і пообіцяли обрати Короля чи Королеву Лінгвістики серед найактивніших і найініціативніших учасників.

         У понеділок вікторину «Проблеми взаєморозуміння та шляхи їх подолання» з учнями 6-7 класів, а для учнів 4 класу  практикум «Корисна і шкідлива їжа» провела учитель англійської мови Стеценко В.В. Учитель російської мови Корчак Н.І. для учнів 5-8 класів організувала «оглядове колесо»«Парадокси російської мови».

        У вівторок інтелектуальні перегони «Країнознавці» з учнями 9-10 класів здійснила учитель англійської мови Олімова М.О.; заочну вікторину «Відомі письменники Англії» для учнів 8 класу провів учитель англійської мови Лавренчук Ю.М.;  для учнів 5- 6 класів вікторину «Пізнайко» – учитель російської мови Корчак Н.І. Відбувся також і шкільний чемпіонат між учнями 1-11 класів на кращу головоломку, виставка-конкурс малюнків «Читаємо, уявляємо, малюємо».

         У середу брейн-ринг «Міжнародна кухня» для учнів 7 класу, практикум «Правила поведінки в школі, в гостях, в громадських місцях» для учнів 2-4 класів організувала учитель англійської мови Стеценко В.В.. Подорожували до країни Ребусляндії учні 5-7 класів із учителем російської мови Корчак Н.І.

         У четвер брейн-ринг «Подорож англомовними країнами» провів для учнів 10 класу учитель англійської мови Лавренчук Ю.М.; гру «Колесо історії» для учнів 7-8 класів, театральний конкурс-пантоміму «В гостях у фразеологізмів», мовну регату «Майстер  Розгадування Кросворду» для учнів 5-11 класів, вікторину «Ми – поліглоти» з учнями 10-11 кл. – учитель російської мови Корчак Н.І. 

         У п’ятницю конкурс знавців англійської мови між учнями 5-6 класів провела учитель англійської мови Олімова М.О. Відбувся цього дня і випуск класних стінгазет «Яскраві миті  Тижня Лінгвістики 2015», а переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури , учні 9-11 класів, взяли участь у ІІ етапі олімпіади.

          У понеділок у фойє школи учні 5-11 класів, учителі мали нагоду помилуватися кращими зошитами з російської і англійської мов на виставці кращих зошитів; відбувся також конкурс на кращу мапу Країни Лінгвістики. 

          Підсумки предметного тижня підведено на загальношкільній лінійці. Переможців нагороджено грамотами і дипломами. 

          Найвагомішим досягненням Фестивалю іноземних мов стала перемога у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури трьох учнів: учня 9 класу 

    Корчака О. – ІІ місце, учениць 10 класу Бондар Марії і КаспрукАліни – І місце (учитель Корчак Н.І.)

          Проведення предметних тижнів  такого рівня сприяють не лише зацікавленню учнів предметом, а й дають можливість удосконалити організаційні якості вчителів, розширити світогляд учнів, розвинути і правильно оцінити їхні творчі здібності, самостійність, естетичний смак. Очам школярів відкриваються нові невідомі обрії, за якими – дорога до нових перемог, до успіху.

    Керівник МО учителів суспільно-гуманітарного профілю Корчак Н.І.



    27.11.2015 | Aдмін

    Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:м. Гнівань, вул.Витавська, 7

Тел.(04355)3-45-16:

Email:gn3@ukr.net